Spawacz Niemcy

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.01.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Spawacz
Miejsce pracy: Niemcy
Firma poszukuje spawaczy z aktualnymi certyfikatami spawalniczymi.

SZCZEGÓŁY:
Rozpoczęcie projektu: styczeń/luty 2021
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: okolice Bremy, Niemcy

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwość długotrwałej współpracy,
-umowa niemiecka podpisywana bezpośrednio z klientem, lub umowa polska,
-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych, w tym organizacji noclegu.

Obowiązki:
- spawanie rur w trybie obrotowym (przy wykorzystaniu obrotnika spawalniczego),
- spawanie rur stalowych, metoda TIG oraz MAG,
- spawanie elementów ze stali nierdzewnej TIG.

Wymagania:
- aktualne certyfikaty spawalnicze MAG i TIG,
- sumienność,
- znajomość języka niemieckiego ( podstawowy),
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 780 132 497.

Justyna

Justyna

Justyna