Referent ds. administracji i dokumentacji ENEA

Konin/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Praca szuka człowieka!
Poszukujemy zainteresowanych kandydatów do pracy w Poznaniu, w przedsiębiorstwie o kapitale państwowym ENEA.
Stanowisko - Referent ds. Administracji i Dokumentacji

Oferujemy:
- Pracę biurową na pełen etat;
- Przyjemne godziny pracy – 7-15;
- Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet 3900 zł brutto;
- Dobrą atmosfera w miejscu pracy;
- Dodatek do karty Multi Sport;
- Udział w szkoleniach poszerza poszerzających wiedzę i umiejętności;
- Premie świąteczne i okolicznościowe.

Zakres obowiązków:
- Obsługa korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, w tym obsługa programu e- kancelaria oraz zbiorczego adresu poczty elektronicznej.
- Obsługa centralnego rejestru umów (wprowadzanie umów i aneksów do CRU, właściwa rejestracja i archiwizacja);
- Łączenie rozmów telefonicznych i udzielanie telefonicznych informacji w miarę posiadanej wiedzy i kompetencji;
- Prowadzenie terminarza spotkań Dyrektora z klientami i kooperantami Spółki oraz przygotowywanie wybranych spotkań i narad, organizacja cateringu;

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- Obsługa komputera, pakiet MS Office;
- Umiejętność organizacji pracy własnej;
- Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania;
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
- Sumienność, rzetelność, terminowość, dyspozycyjność

Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail:
adrian@intemporis.net
W razie pytań proszę dzwonić:
+48 517 570 043

Adrian

Adrian

Adrian