Przezwajanie silników elektrycznych AC/DC (1200 kVA)

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 24.11.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Przezwajanie silników elektrycznych

Miejsce pracy: Belgia, Lanaken

Opis stanowiska:

Przezwajanie silników elektrycznych AC, DC (1200 kVA)
Praca na hali.

Co oferujemy:

Wynagrodzenie: 14/h NETTO (około 2300-2400/mc)
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Gwarancję stabilnej pracy.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów podróży Polska-Belgia do wysokości 100, po przepracowaniu 168h.
Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
Opłacany transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu.
Czego oczekujemy:

Doświadczenia ponad 5 lat na wyżej wymienionym stanowisku.
Prawa jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie:
Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 735 207 936
Wysyłaj CV: i.oryshchuk@weegree.com

Ilona Weegree