PRACA W SZKLARNI Z KWIATAMI

Słupsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 05.10.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Pilnie poszukujemy chętnych osób do pracy przy kwiatach.
Praca w szklarni więc i w pokojowej temperaturze jak i w miłej atmosferze.
Idealna praca dla Pań lubiących prace z kwiatami.
Jeśli jesteś zmotywowany i szukasz właśnie takiej oferty - skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Obowiązki:

• Czyszczenie kwiatów.
• Przygotowywanie sadzonek.
• Pakowanie gotowych produktów.
• Układanie gotowych produktów na palety oraz inne prace szklarniowe.
• Przestrzeganie zasad BHP.

Nasza oferta:

• Stawka €10,34 brutto/h (z dodatkami zmianowymi).
• Około 40-45 h tygodniowo 5 dni w tygodniu(ewentualnie soboty w zależności od zapotrzebowania).
• Pomoc w organizacji przyjazdu do Holandii.
• Darmowy transport.
• Dodatki urlopowe oraz wakacyjne.
• Możliwość długotrwałej współpracy.
• Opiekę wielojęzycznych koordynatorów.
• Tygodniowy system wynagrodzeń.
• Możliwość rozwoju (zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów).
• Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba.
• Możliwość pozyskania auta oraz dodatek dla kierowcy w kwocie 6e dziennie.
• Język angielski lub holenderski nie jest wymagany.

Maria

Maria

Maria