PRACA DLA BETONIARZY/CIEŚLI - atrakcyjne stawki

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 28.07.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy:
CIEŚLI SZALUNKOWYCH/BETONIARZY

Miejsce pracy okolice Weinstadt-Endersbach

Obowiązki

- prace ciesielsko-zbrojarskie
- system PERI
- szalunki (szalunki systemowe i tradycyjne)
- zbrojenie
- betonowanie
- fundamentowanie

Wymagania

- doświadczenie na danym stanowisku: cieśla szalunkowy/betoniarz
- prowadzenie własnej działalności gospodarczej - w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
- znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym
- własny samochód - będzie dodatkowym atutem
- czynne prawo jazdy - będzie dodatkowym atutem
- gotowość do natychmiastowego wyjazdu - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka niemieckiego
- stałą pracę na podstawie własnej działalności
- bezpłatne zakwaterowanie
- zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
- długoterminowe zlecenia
- pracę na terenie całych Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48/733-211-006 lub +48/733-211-007

Rosega

Rosega

Rosega