Praca Anglia, magazyn odzież, BONUS £200 na powitanie, bez języka ANG

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.10.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Opis stanowiska

Największa Brytyjska Agencja Zatrudnienia Staffline poszukuje kobiet i mężczyzn do pracy jako:

PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO* Bonus relokacyjny £ 200 na dzień dobry

Tylko teraz £ 200 dla każdego na powitanie + bonus £75 za każdy tydzień pracy + zwrot kosztu Testu na COVID 19

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Uwaga : oferta skierowana wyłącznie dla osób posiadających Pre-settled lub Settled Status

Region: Wielka Brytania - Burnley

TYLKO TERAZ !!! NIE SPÓŹNIJ SIĘ !!! SUPER PRACA

• Zarobki od £420 - £650 na rękę tygodniowo + premie

• £ 200 dla każdego na powitanie + bonus £75 za każdy tydzień pracy + zwrot kosztu Testu na COVID 19

• Dużo godzin pracy – praca nawet 6 dni w tygodniu

• Sprawdzone od lat miejsce pracy

• Bezproblemowe i proste załatwienie zakwaterowania (na życzenie)

• W poszczególnych obiektach możliwy transport do i z pracy na każdą zmianę

• Możliwość rozwoju osobistego i awansu

Co zrobić aby otrzymać więcej informacji na temat ofert pracy Staffline?

Zadzwoń do nas +48 784 634 039
Jeżeli nie będziemy mogli odebrać, nie czekaj i wyślij nam SMS-em swój aktualny adres e-mail na jeden z numerów poniżej i poczekaj na kontakt z naszej strony!

konsultant Staffline