POKOJOWA

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 13.11.2019

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

POKOJOWA

Miejsce pracy: Węgorka 20, 60-318 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/19/5098

OBOWIĄZKI:
sprzątanie pokoi hotelowych, części wspólnych, ciągów komunikacyjnych, praca zmianowa, 7 dni w tygodniu, wg grafiku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: uczciwość
- Uprawnienia: Umiejętność pracy w grupie
- Uprawnienia: odpowiedzialność
- Uprawnienia: dokładność

Wymagania inne:
- książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia, chęć do pracy zmianowej, praca w godz. 7-15 i 12-20, możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - Państwowy Instytut Badawczy

Adres:
Węgorka 20, 60-318 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Magdalena Florek
e-mail: sekreatrait@iorpib.poznan.pl
tel: 61-864-90-22

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: zgłoszenia e-mail

Wymagane dokumenty:
CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji. Wzór zgody oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępne w siedzibie oraz na stronie internetowej pod adresem:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu