RECEPCJONISTA -LOGISTYKA

Gdynia/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Boh.Getta Warszawskiego 18, 81-609 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0585

OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i wydawanie sprzetow , obsługa-współpraca z kurierami , pakowanie wysyłek , rozliczanie procesów w komputerze.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wymagana dobra znajomość obsługi komputera, zdolności manualne. Praca w pełnym wymiarze w godzinach 09:00-17:00 .

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdynia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Tadeusz Werner 'TELE-RADIO-VIDEO T.WERNER'

Adres:
Boh.Getta Warszawskiego 18, 81-609 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: tadeusz.werner@trv.com.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni