Specjalista ds. HR

Tarnowskie Góry/ tarnogórski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 05.12.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcji poszukujemy :

Lokalizacja: Tarnowskie góry

Obowiązki:
* Kompleksowa opieka nad prowadzonymi projektami rozwojowymi pracowników.
* Określanie profili kompetencyjnych oraz budowanie ścieżek karier.
* Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie wdrażania wypracowanych projektów rozwojowych.
* Rekomendowanie działań naprawczo-rozwojowych.
* Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju ZZL w organizacji.
* Budowanie profili kompetencyjnych.

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe.
* Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w firmie produkcyjnej.
* Umiejętność budowania trwałych relacji z pracownikami.
* Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji.
* Znajomość procesów HR (rekrutacja, szkolenia itp.).
* Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR.

Oferujemy:
* Możliwość zatrudnienia na pół etatu lub cały etat.
* Umowę o pracę.
* Swobodę w działaniu.

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria