Specjalista ds. HR

Gliwice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 28.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Aktualnie dla naszego klienta firmy z branży produkcji poszukujemy :

Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Możliwość zatrudnienia na pełny etat

Obowiązki:

* Kompleksowa opieka nad prowadzonymi projektami rozwojowymi pracowników.

* Określanie profili kompetencyjnych oraz budowanie ścieżek karier.

* Współpraca z kadrą menedżerską w zakresie wdrażania wypracowanych projektów rozwojowych.

* Rekomendowanie działań naprawczo-rozwojowych.

* Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju ZZL w organizacji.

* Budowanie profili kompetencyjnych.

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe.

* Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w firmie produkcyjnej.

* Umiejętność budowania trwałych relacji z pracownikami.

* Znajomość języka angielskiego na poziomie sprawnej komunikacji.

* Znajomość procesów HR (rekrutacja, szkolenia itp.).

* Doświadczenie w koordynowaniu projektów HR.

Oferujemy:

* Możliwość zatrudnienia na pół etatu lub cały etat.

* Umowę o pracę.

* Swobodę w działaniu.

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria