Przedstawiciel handlowy – praca dodatkowa

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 14.11.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak

Zdobądź Nowe Możliwości w Świecie Handlu! Dołącz do Naszego Zespołu!

Czy jesteś pełen energii i gotów zdobywać nowe wyzwania w dziedzinie handlu? Czy marzysz o pracy zdalnej, która pozwoli Ci rozwijać umiejętności z elastycznością? Jeśli tak, to jesteśmy dokładnie tym, czego szukasz!

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Miejsce Pracy: Zdalnie

Co możesz zyskać, dołączając do naszej ekipy:
• Sprawiedliwe wynagrodzenie w oparciu o prowizję od sprzedaży – Twoje starania mają realny wpływ na Twój sukces finansowy!
• Pracę w komforcie ze swojego domu – połącz pracę z życiem rodzinnym i prywatnym.
• Elastyczny grafik, który sam ustalasz – dostosuj pracę do swojego stylu życia.
• Możliwość przyswojenia wiedzy i umiejętności poprzez specjalistyczne szkolenia z zakresu sprzedaży oraz funkcjonowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Twoje obowiązki na tym stanowisku to:
• Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów, zainteresowanych zakupem stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
• Nawiązywanie bezpośredniego i telefonicznego kontaktu z potencjalnymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i oferować najlepsze rozwiązania.

Jeśli jesteś gotowy wziąć pełną kontrolę nad swoim sukcesem zawodowym i rozwijać się w dynamicznym środowisku, jesteśmy pewni, że jesteś idealnym kandydatem! Prześlij nam swoje CV już dziś i rozpocznij nową, ekscytującą fazę w swojej karierze zawodowej!

Czekamy na Twoją aplikację! 😊

Klaudia

Klaudia

Klaudia