PRACOWNIK PRODUKCJI Kraków Podgórze

Kraków, Podgórze

Ogłoszenie dodane: 27.11.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

OTTO Work Force Solutions
Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa
personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta
poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Numer referencyjny: KK/PROD/11/2021

Miejsce pracy: Kraków- Podgórze

OBOWIĄZKI:

- proste prace pomocnicze

- składanie
,klejenie standów

- towarowanie
standów

PROPONUJEMY:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 )

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku

- atrakcyjne stawki – 18,30 brutto

- pracę również dla uczniów i studentów

-praca dorywcza na dwa tygodnie

WYMAGANIA:

- chęć pracy w systemie zmianowym

-prosimy o kontakt tel.pod numerem 797185999
lub przesłanie CV na adres krakow@ottoworkforce.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i
przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i
zawartych w nich informacji.”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force
Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP
5262577364, Regon 017 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 393. Twoje
dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb
rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia
lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego
znajduje się na stronie OTTO.

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna