MONTER MEBLI

Poręba/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Górnośląska 11B, 42-480 Poręba, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0379

OBOWIĄZKI:
Praca na hali produkcyjnej, kompletowanie elementów mebli, obsługa elektronarzędzi i urządzeń ręcznych do montażu mebli. Montaż mebli u klienta.
Praca na jedną zmianę w godz. 06.30-14.30

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poręba
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
LIMBA Aldona Turek

Adres:
Górnośląska 11B, 42-480 Poręba, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Aldona Turek
tel: 605 225 122

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Oferta w ramach uzupełnienia doposażenia stanowiska pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Zawiercie. Kontakt z pracodawcą w godz. 08.00-15.00 po wcześniejszej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę klienta w PUP. Na rozmowę należy zabrać CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu