Dodatkowy zarobek - stawka 26zł brutto/h - dla każdego!

Bieruń/ bieruńsko-lędziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 02.10.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Posiadamy elastyczny grafik, który dostosujemy do Ciebie!! To ty decydujesz kiedy chcesz przyjść do pracy!!
Prosta praca przy pakowaniu produktów mlecznych. Mamy dla Ciebie: transport pracowniczy, paczki spożywcze produktów klienta (serki, jogurty i produkty mleczne).
Lokalizacja: Bieruń

oferujemy:
wynagrodzenie 26,00 zł/brutto
dodatek za pracę w weekendy 19,50zł tj.45,50zł/h
dodatek nocny 6,50 zł do godziny
cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
umowę o pracę tymczasową
transport pracowniczy z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)

zadania:
kontrola jakości
pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
układanie wyrobu na palety

oczekujemy:
książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych
dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
dyspozycyjności w tygodniu jak i również w weekendy
zdolności manualnych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra