Sp. ds. logistyki/ spedycji z j. niemieckim lub j. angielskim

Kutno/ kutnowski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 29.04.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Spółka z o.o. działająca na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni kandydata z doświadczeniem w sektorze spedycji na stanowisko:

Koordynator ds. logistyki

Gwarantujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie;
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- Zgrany, profesjonalny zespół;
- Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, rozwiniętych technologii i oprogramowania;
- Możliwości rozwoju i awansu;
- Wyjazdy zagraniczne;

Oczekujemy:
- Doświadczenia w sektorze logistyki (w zakresie współpracy ze spedycjami);
- Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego lub angielskiego;
- Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
- Nastawienia na realizację założonego celu;
- Samodzielności w działaniu;

Obowiązki:
- Profesjonalna obsługa zagranicznych partnerów handlowych;
- Przyjmowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją;
- Współpraca z przedstawicielami zagranicznymi oraz z magazynem w zakresie realizacji zamówienia;
- Wystawianie dokumentów;
- Bieżące raportowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV przez odpowiedź na ogłoszenie lub na bezpośrednio na adres biuro@solidnyksiegowy.org

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa”.

Natasza

Natasza

Natasza