PRACOWNIK RESTAURACJI

Zawiercie/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.09.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/21/1115

OBOWIĄZKI:
- Obszar produkcji: praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
- Obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
- Prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu;
- Sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń.
Praca w systemie równoważnym w godzinach: 06.00-01.00. Okres próbny - 3 miesiące. Wynagrodzenie: 2800,00 zł.
Miejsce pracy: Restauracja Mc Donald`s Zawiercie

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MAREK KAZIMIERZ

Adres:
Rabsztyńska 2a, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
WIOLETTA ZINKIEWICZ
tel: 781 127 587

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny. Na rozmowę należy umawiać się telefonicznie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu