Pracownik produkcyjny - praca w Polsce dla każdego

Radomsko/ radomszczański/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 16.11.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Jeżeli szukasz pracy w Polsce bez zmian nocnych po 8 godzin to ma ofertę właśnie dla Ciebie. Oferta pracy na produkcji części do sprzętu AGD

Miasto: Radomsko

Oferujemy dojazd z Częstochowy!!!

Grafik:
- 2 zmiany po 8 h (6:00-14:00,14:00-22:00)
- praca od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:
- składanie gotowych komponentów AGD;
- kontrola jakości;
- pakowanie poszczególnych elementów montażowych;
- prace montażowe.

Dodatkowo:
- umowa zlecenie;
- możliwe nadgodziny w zależności od ilości zleceń w zakładzie;
- zaliczki pracownicze możliwe już po pierwszym przepracowanym tygodniu;
-d la obcokrajowców bezpłatnie pomagamy pracownikom w procesie tworzenia karty pobytu!

Zapraszamy do kontaktu
Daria +48 577 901 944 (pod tym numerem aktywne są także Viber, WhatsApp)
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00!
Klaver Sp. z oo, ul. NMP 28/21, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450)

Daria Klaver