Pracownik porządkowy -czyszczenie maszyną samojezdną

Łódź, Widzew

Ogłoszenie dodane: 19.10.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Pracownik porządkowy
Miejsce pracy : Łódź Widzew Olechów lub Wola Rakowa

Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym według grafiku w godz. 6-14/14-21

Oferujemy:

· Dobra, stabilna praca
· TERMINOWE WYPŁATY raz w miesiącu
· Wsparcie Zespołu i przełożonego,
· Umowę zlecenie z możliwością przejścia na etat po okresie próbnym
· Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
· Bezpłatne szkolenie
· Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, Osobom niepełnosprawnym dodatkowo gwarantujemy : Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków. Miesięczny dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Oczekujemy:

- Chęci do podjęcia pracy na stałe

Zadania:

- Utrzymanie czystości pomieszczeń
- sprzątanie maszyną czyszczącą samojezdną

Zainteresowane osoby prosimy o Kontakt tel. 787096990 lub CV

Anna

Anna

Anna