Praca w ochronie- Jelcz Laskowice (obiekt przemysłowy)

Jelcz-Laskowice/ oławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 05.08.2022

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
Miejsce pracy: Jelcz- Laskowice (obiekt przemysłowy)

Obowiązki:
- Ochrona powierzonego mienia
- Obchody obiektu
- Kontrola ruchu kołowego

Wymagania:
- Niekaralność

Zapewniamy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie w stabilnej, renomowanej firmie
- Szkolenie wdrożeniowe

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na adres:
rekruter.wroclaw@solidsecurity.pl

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 17, w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp. z o. o..

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna