PRACA W KUCHNI/ PRACA DLA OBYWATELI UKRAINY RÓWNIEŻ/

Jelenia Góra/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 30.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 1 Maja 39/4, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/23/0840

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie śniadań oraz przekąsek

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Przygotowywanie dań kuchni europejskiej, polskiej, włoskiej, sushi.
- Uprawnienia: doświadczenie w pracy w kuchni

Wymagania inne:
- Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jelenia Góra
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Magdalena Mazur Event Planner

Adres:
Stanisława Wyspiańskiego 1, 58-500 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Magdalena Mazur
e-mail: Mazur.magdalena@gmail.com
tel: 606991616

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze