PRACA SPAWACZA KONSTRUKCJI STALOWYCH, SPAWACZA OKRĘTOWEGO

Tarnów/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 15.11.2023

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
Spawanie elementów o grubości 5-10mm oraz 40-50mm
Dokładność wykonywanych spoin, max poziom błędów to 5%

Wymagania:
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Komunikacja w języku: angielskim, polskim lub ukraińskim
Spawanie metodą 136
Umiejętność wykonywania skomplikowanych spawów, wielościegowych oraz w trudno dostępnych miejscach
Konieczność posiadanie uprawnień spawacza ważnych w Polsce
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Test umiejętności przed dopuszczeniem do wykonywania prac

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie rozwijającej się
Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy(a) podjąć wyzwanie, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail: kontakt@sabami.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami +48 512 730 257 lub +48 791 126 763

W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Barbara

Barbara

Barbara