Poszukiwane kreatywne osoby do pracy z dziećmi!

Kraków, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 06.10.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Szkoła STRAMA w Zakopanem poszukuje pracowników do nowo otwierającego się miejsca przyjaznego dzieciom.

Zakres obowiązków:
Opieka nad dziećmi, realizacja warsztatów, animacji / wsparcie w realizacji; dbałość o bezpieczeństwo w trakcie pobytu w placówce.

Idealny kandydat to osoba:
• Lubiąca pracę z dziećmi
• Potrafiąca nawiązać serdeczne relacje z dziećmi
• Kreatywna, otwarta, cierpliwa,
• Pełna pomysłów i energii
• Odpowiedzialna
• Dyspozycyjna
• Potrafiąca pracować w zespole

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w organizowaniu czasu wolnego dla dzieci
• Znajomość języka obcego/ uzdolnienia plastyczne/ muzyczne
• Osoby po pedagogice, kursach animatora czasu wolnego

Oferujemy:
• Pracę już od grudnia
• 9 godzin dziennie (poniedziałek – piątek)
• Dyżury w weekendy
• Pracę w przyjaznym zespole
• Współpracę na dłużej
• Umowę o pracę lub umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w zakwaterowaniu

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: dyrekcja@stramusland.pl

Jeżeli poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy w przyjaznej atmosferze zgłoś się do nas!

Renata

Renata

Renata