Operatora Wózka Widłowego 28zł/h + premie

Poznań, Jeżyce

Ogłoszenie dodane: 02.08.2021

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Ekspert w dziedzinie usług logistycznych i spedycyjnych dla transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego zatrudni: OPERATRA WÓZKA WIDŁOWEGO
Twoje zadania:
-prawidłowe przygotowanie wózka widłowego do pracy
-praca na wózku widłowym niskiego składowania: pobieranie, odkładanie i transportowanie ładunków w obszarze magazynu
-prawidłowe i dokładne prowadzenie dokumentacji

Nasze oczekiwania:
-sprawność fizyczna
-uprawnienia na wózek widłowy (wyłącznie UDT)
-doświadczenie w pracy jako operator wózka (min. 3 msc)
-własny dojazd do miejsca pracy: Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa

Oferujemy:
-umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
-stawkę godzinową w wysokości 28 zł/h brutto!
-atrakcyjny system premiowy
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie II- lub III-zmianowym
-jasny i klarowny zakres obowiązków na stanowisku pracy
-stały kontakt i wsparcie z strony Koordynatora

KONTAKT: 790 790 445
Osoby zainteresowane podjęcie pracy proszę o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231)

patrycja

patrycja

patrycja