OPERATOR STACJI MONITOROWANIA

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.06.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Fitznerów 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/20/0328

OBOWIĄZKI:
Zarządzanie systemami bezpieczeństwa obiektu. Praca w Siemianowicach Śląskich ul. Fitznerów 1 w systemie dwuzmianowym 8.00-20.00, 20,00-8,00 (40 godz. tygodniowo). Praca również w dni wolne, według grafiku. Istnieje możliwość przyuczenia. Wymagana umiejętność obsługi komputera.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
- Uprawnienia: dobra obsługa komputera

Wymagania pożądane:
- Zawód: Pracownik ochrony fizycznej

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Fitznerów 1, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Kamil Pietrzak
tel: 534444406

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Osobiście po kontakcie telefonicznym, pracodawca umawia na spotkanie. , Termin: dzwonić od poniedziałku do piątku, Godziny : 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich