Kierownik Ekip Montażowych Pomp Ciepła / HVAC Expert

Warszawa, Mokotów

Ogłoszenie dodane: 27.09.2021

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Opis stanowiska:
- Poszukujemy kierownika ekip montażowych POMP CIEPŁA dla nowoczesnej firmy ciepłowniczej
- Praca w młodym zespole, projekty na terenie całej Polski (siedziba główna w Warszawie).
- Koordynacja ekip montażowych, planowanie wydajności, podział zamówień, rozwiązywanie nieprzewidzianych sytuacji, profesjonalny nadzór nad przebiegiem zleceń

Wymagania:
Jaką wiedzę i umiejętności powinieneś posiadać:
- minimum 3 lata doświadczenia w zakresie instalacji, reinstalacji, serwisu pomp ciepła różnych marek (zwłaszcza powietrze-woda)
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- niezbędna chęć do pracy, elastyczność czasowa, punktualność,

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 10 tyś. złotych brutto miesięcznie
- pracę z aplikacją, która optymalizuje przejazdy techników i minimalizuje przestoje oraz długie przejazdy między klientami
- umowę o pracę z adekwatnym wynagrodzeniem za wysoką jakość pracy
- ciągłe szkolenia z nowych produktów i technologii
- pracę w zespole młodych i obiecujących ludzi
- najlepsze narzędzia i nowe samochody, dostępne wysokiej jakości i nowoczesne ubrania robocze
- dogłębne planowanie i przygotowanie projektu kolegów z centrali pozwoli zespołom montażowym w pełni skoncentrować się na faktycznym montażu i pracy u klienta (zespoły montażowe nie mają innych obowiązków poza samym montażem)
- perspektywa szybkiego rozwoju zawodowego w firmie
Wymagane dokumenty:
- CV , certyfikaty zawodowe
Kontakt:
- tel. +48 781991597, +48 781991596
- praca@woonti.com jeśli pojawią się pytania jesteśmy do Waszej dyspozycji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Olga

Olga

Olga