Key Account Manager (folie przemysłowe do drukarni i opakowań)

Poznań, Stare Miasto

Ogłoszenie dodane: 06.12.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Naszym Klientem jest firma z branży opakowań. W związku z dynamicznym
rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Key Account Manager (znajomość folii przemysłowych do drukarni i producentów opakowań)
woj. wielkopolskie, praca home office.

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługę obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów w podległym regionie oraz realizację planu sprzedażowego.

Obowiązki:
• Pozyskiwanie nowych kontrahentów i utrzymywanie relacji z obecnymi
• Przyjmowanie i kontrola realizacji złożonych zamówień
• Budżetowanie sprzedaży
•Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb,
•Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę,
•Realizowanie planów sprzedaży,
•Prowadzenie działań promocyjnych podnoszący efektywność sprzedaży,
•Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży w sektorze opakowań giętkich, produkcja folii, produkcja opakowań, zadruk
Znajomość rynku opakowań foliowych do przemysłu raz znajomość rynku drukarni i producentów opakowań,
•Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
•Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne;
•Silna orientacja na wyniki;
•Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji;
•Pozytywne usposobienie;
•Badanie rynku;
•Umiejętność logicznego myślenia;
•Wysoka kultura osobista;
•Znajomość pakietu office, outlook.

Oferujemy:
•Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
•Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
•Stabilne warunki zatrudnienia;
•Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria