kasjer sprzedawca

Branice/ głubczycki/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 01.12.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Kasjera/Sprzedawcy do naszego marketu.
Jeśli jesteś energicznym, komunikatywnym i odpowiedzialnym pracownikiem z pasją do obsługi klienta, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:
Obsługa kasy fiskalnej oraz dokonywanie transakcji sprzedażowych.
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz w obszarze kasowym.
Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania sklepu.
Przyjmowanie i wykładanie towaru.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym także w weekendy.
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia.
Umiejętność pracy w zespole.
Zaangażowanie i chęci do pracy.
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
Przyjazną atmosferę w zespole.
Umowę o pracę.
Zmianowy czas pracy.
Dofinansowanie do kart sportowych.
Pożyczki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczy pod nr. 785-347-370

Jesteśmy pracodawcą równych szans i zachęca osoby z różnorodnym doświadczeniem do aplikowania.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu!

Karolina

Karolina

Karolina