Drukarz/Maszynista Fleksograficzny

Poznań, Wilda

Ogłoszenie dodane: 26.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla Naszego klienta, firmy z branży opakowań, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Drukarz/ Maszynista Fleksograficzny
Miejsce pracy: okolice Poznania

Obowiązki:
● samodzielna obsługa maszyn drukujących (ustawianie parametrów pracy urządzeń,
bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny),
● nadzór nad procesem druku i kontrola jakości produktu,
● dbałość o stan techniczny maszyn,
● czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Wymagania:
● doświadczenie na podobnym stanowisku,
● dobra organizacja pracy,
● dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
● umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:
● stabilne warunki zatrudnienia,
● pracę w systemie 3 zmianowym z wolnymi weekendami,
● umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
● atrakcyjne zarobki,
● możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria