DOZORCA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

Sosnowiec/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 20.03.2020

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Naftowa 29 D, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/20/0358

OBOWIĄZKI:
sprzątanie klatek, prace porządkowe w budynkach i na zewnątrz, praca na terenie Sosnowca, praca w godzinach 6.00-14.00, wynagrodzenie godzinowe brutto

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:
- doświadczenie na podobnym stanowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "POŁUDNIE"

Adres:
Naftowa 29 D, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Grażyna Krupa-Kiziak
tel: 32 293-20-28 w. 26

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7.00-15.00

Wymagane dokumenty:
kontakt telefoniczny lub osobisty w godzinach od 7.00 do 15.00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu