ASYSTENT BUDOWLANY

Kalisz/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 19.06.2020

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: PIEKARSKA 13, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/20/0559

OBOWIĄZKI:
Realizacja robót budowlanych zgodnie z zapisami umowy, projektem oraz przyjętym harmonogramem, współpraca z podwykonawcami i dostawcami, dbałość o ład i porządek na placu budowy oraz o przestrzeganie przepisów BHP, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, koordynowanie prac na budowie, kontrola robót wykonywanych na budowie w zakresie zgodności z dokumentacją projektową, sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:
- Umiejętność kierowania ludźmi, inicjatywa i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, mile widziani studenci zaoczni Wydziału Budownictwa lub Ochrony Środowiska

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kalisz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
STAMMAR DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Staszica 14, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Ilona Mazurkiewicz
e-mail: oferty.stammar@gmail.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu