Praca w LEGNICE Forvia Faurecia. Оператор виробництва. Праця на вже!!

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 04.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Szukamy kandydatów na stanowisko: OPERATOR produkcji
FORVIA FAURECIA, LEGNICA
Zakład pracy jest producentem metalowych struktur do siedzeń samochodowych
Obsługa prostych maszyn i procesów zgodnie ze standardami
Montaż części metalowych do siedzeń samochodowych
Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów
Rozpoczęcie pracy od zaraz, w pełnym wymiarze godzin
Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!
Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 zmiany
Umowa o prace, Praca na pełny etat
Stabilne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

Stawka od 4000 brutto + Miesięczna premia od zakładu w wysokości 15%
· nocne zmiany 20% dopłaty, 100% za nocne nadgodziny
· nadgodziny w ciągu dnia 50%
· sobota 100%
Wolne weekendy

Wsparcie Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
Dofinansowanie do posiłków
Bogaty pakiet benefitów Manpower Premium: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz szereg zniżek pracowniczych u naszych partnerów
BEZPŁATNY TRANSPORT pracowniczy: Lubin , Złotoryja, Chojnów, Jawor
Zapraszam do kontaktu! +48696024459 Agencją Zatrudnienia nr 412
Proszę o CV na mail diana.kryzhan@manpower.pl

На підприємство в м. Legnica потрібні працівники для виготовлення автомобільних крісел.
Завдання:
монтаж елементів для автомобільних сидінь
обслуговування станків і виробничої лінії
монтаж підлокітників і підголівників до каркасу сидіння автомобіля
заповнення піною підголівників і підлокітників
контроль якості
Вимоги:

Можливість роботи в 3 зміни
Досвід роботи на виробництві вітається
Робота, вимагаюча фізичної сили.
Графік роботи:
3 зміни по 8 годин
Наявність їдальні на підприємстві (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч). Перерва на обід 20 - 30 хв.

Заробітна плата:
4000 зл./міс. брутто
+ 100% за зміну до заробітної плати в вихідний день
+ додаток за нічні зміни 20% ставки до заробітної плати
+ премія продукційна 15% від заробітної плати
Надгодини з понеділка по п'ятницю + 50%, на вихідних + 100%
Доплата за власне житло - 500 зл. брутто, дораховується до заробітної плати і виплачується разом із зарплатою на банківський рахунок до 10 числа наступного місяця.

Пропонуємо:
доплата до власного житла
можливість працевлаштування безпосередньо у нашого Клієнта
обіди для працівників - безкоштовний суп
є безкоштовний робочий транспорт з населених пунктів: Złotoryja, Chojnów, Lubin, Jawor
+48 696 024 459 Proszę o CV na mail diana.kryzhan@manpower.pl

Diana

Diana

Diana