Operator pras - Umowa o pracę/ Stała premia

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 02.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator pras

Miejscowość wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

Obsługa pras automatycznych i transferowych firmy Schuler (300,400,1000,1600 ton)

Przestrzeganie parametrów procesu charakterystycznych dla narzędzi - rozwijarki, prostowarki, posuwu, natłuszczanie taśm

Obsługa urządzeń zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi oraz samodzielny montaż narzędzi w prasie

Realizacja pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów (suwmiarka, wysokościomierz, mikrometr, projektor)

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe, średnie lub techniczne

Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Mile widziane:

Podstawowe umiejętności obsługi prasy, rozwijarki oraz suwnicy

Czytanie rysunku technicznego oraz obsługa przyrządów pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz)

Co oferujemy:

Umowę o pracę

Wynagrodzenie od 4150 zł brutto

Premię miesięczną do 12% od wynagrodzenia

Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej

Szkolenie wdrożeniowe

Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

Możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku w dłuższej perspektywie czasowej

Płatne nadgodziny +50%/100%

Dodatek za pracę w godzinach nocnych + 20%

Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia, stacjonarne oraz zdalne

Odzież oraz obuwie robocze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

Agnieszka OK JOB