Narzędziowiec - Legnica- Atrakcyjne wynagrodzenie

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 02.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Narzędziowiec

Miejscowość wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

Wykonywanie terminowych przeglądów narzędzi dla pras 300, 400, 1000 i 1600-ton

Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz naprawa i regulacja narzędzi

Optymalizacja narzędzi (proponowanie rozwiązań dot. usprawnienia pracy narzędzi)

Udział w spotkaniach dot. poprawy jakości produkowanych części oraz wdrażania działań prewencyjnych

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, wysokościomierz)

Mile widziane:

Umiejętność obsługi szlifierki, czytanie rysunku technicznego

Co oferujemy:

Umowę o pracę

Wynagrodzenie od 5500-6000 zł brutto (możliwa negocjacja warunków finansowych zależna od doświadczenia)

Premia miesięczna do 12% od wynagrodzenia

Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej

Szkolenie wdrożeniowe

Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

Możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku w dłuższej perspektywie czasowej

Płatne nadgodziny +50%/100%

Dodatek za pracę w godzinach nocnych + 20%

Kompleksowe wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia, stacjonarne oraz zdalne

Odzież oraz obuwie robocze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

Agnieszka OK JOB