Technik utrzymania ruchu - atrakcyjne wynagrodzenie/ pakiet benefitów

Legnica/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 02.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem oraz bez.

Osobom bez doświadczenia umożliwiamy nabycie nowych umiejętności poprzez odpowiednie przeszkolenie, natomiast osoby doświadczone wynagradzamy adekwatnie do posiadanych kompetencji.

Miejscowość wykonywania pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami

Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych

Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

Tworzenie raportów i dokumentacji technicznej

Wymagania:

Znajomość budowy maszyn, umiejętność obsługi i diagnostyki sterowników PLC Siemens 1200, 1500 - mile widziane

Wiedza z zakresu automatyki i elektryki

Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Umiejętność pracy w zespole

Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Co oferujemy:

Umowę o pracę

Wynagrodzenie 4500 – 7200 zł brutto (w zależności od doświadczenia/ posiadanych umiejętności) – jesteśmy otwarci na negocjacje

Premię miesięczną 12% od wynagrodzenia zasadniczego

Premię absencyjną

Dodatek do wypoczynku, premię świąteczną

Pakiet benefitów:

- Prywatna opieka medyczna LUXMED

- ubezpieczenie na życie

- dodatkowe świadczenia socjalne

- paczki świąteczne

- dofinansowanie dojazdów do pracy

- dofinansowanie posiłków

Darmowy transport pracowników z Głogowa, Lubina, Polkowic oraz Wałbrzycha

Przyjazne środowisko pracy

Możliwość rozwoju

Program wdrożeniowy do firmy oraz szkolenia na stanowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji załączając CV.

Agnieszka OK JOB