Murarz/Kamieniarz - oddelegowanie na terenie Niemiec

Kraków, Nowa Huta

Ogłoszenie dodane: 25.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Wyspecjalizowana firma kamieniarsko- konserwatorska zajmująca się kompleksową renowacją zabytków oraz kamieniarską obsługą nowych inwestycji budowlanych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Wynagrodzenie: Od 10 euro/netto – w zależności od umiejętności

Miejsce pracy: praca na terenie Niemiec

Zadania:
• Prace ogólnobudowlane takie jak: montaż elementów, wykuwanie cegieł, murowanie z cegły lub kamienia naturalnego, fugowanie,
• Mile widziana umiejętność dorabiania elementów z kamienia naturalnego.

Wymagania:
• Doświadczenie ww. pracach,
• Gotowość do pracy z dala od domu,
• Podleganie polskiemu systemowi ubezpieczeń przez 30 dni przed podpisaniem umowy.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie wraz z dojazdem do miejsca pracy,
• Premie uznaniowe,
• Prace na terenie całych Niemiec,
• Średnia liczba godzin w miesiącu: 180.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANE NIEMCY” – oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena