Monter placów zabaw ze znajomością niemieckiego

Kraków, Nowa Huta

Ogłoszenie dodane: 25.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Niemiecka firma zajmująca się montażami oraz rozbiórkami placów zabaw zatrudni pracownika na stanowisko:
Monter
Stawka: od 18,50 e/h
Miejsce pracy: Różne budowy na terenie Niemiec
Zadania:
• Montaż placów zabaw,
• Rozbiórki,
• Prace związane z ukształtowaniem terenu,
• Murowanie, majsterkowanie.
Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum dobrym,
• Zręczność i umiejętność techniczna.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Darmowe zakwaterowanie,
• Premie, dopłaty, bonusy, diety,
• 10 % dodatek za pracę w koszarach armii US,
• 200 godzin miesięcznie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "MONTER PLACÓW " - oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena