Dekarz/Monter rusztowań z prawem jazdy i niemieckim

Kraków, Nowa Huta

Ogłoszenie dodane: 27.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma zajmująca się pokryciami dachowymi na terenie Niemiec zatrudni pracownika na stanowisko:

Dekarz/Monter rusztowań

Miejsce pracy: Sindelfingen- Badenia-Wirtembergia

Stawka: 18-20 euro brutto/h – do negocjacji po okresie próbnym

Zadania:
• Układanie i naprawa pokryć dachowych,
• Wykonywanie izolacji i wentylacji dachów,
• Montaż i naprawa rynien, okien dachowych, kominów,
• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako dekarz – cieśla - monter rusztowań,
• Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
• Prawo jazdy kat. B
• Uczciwość i sumienność,
• Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Możliwość awansu i podwyżki po okresie próbnym,
• Współpracę na czas nieokreślony, długoterminowo na kilka lat,
• Pracę od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
• Pomoc w znalezieniu kwatery.

Zatrudnimy pomocników budowlanych, którzy wyrażą chęć pracy jako dekarz.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DEKARZ” – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena