Zlecenie dla opiekunki bez znajomości języka z premią świąteczną

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 08.11.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl

!!! DUŻA BAZA OFERT GRUDNIOWYCH
Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia i otrzyma PREMIĘ ŚWIĄTECZNĄ

Zlecenie dla opiekunki BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA nr:7804
Pracuj i ucz się języka.

Miejsce pracy: Niemcy - Wiesbaden 65205
Termin wyjazdu: od 06.12
Wynagrodzenie: 1100eu+ premia świateczna

Ogólny opis:
Opieki wymaga mężczyzna 89 lat. Senior przesypia całe noce, zmaga się z nadciśnieniem, chorobami serca, reumatyzmem.
Zna pojedyncze słowa w języku polskim.
! to nie jest oferta do polskiej rodziny

Zakres obowiązków:
- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
- pomoc w codziennych czynnościach.
- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego - brak
- doświadczenie w opiece
- chęci do pracy
- mile widziane referencje

ZAPEWNIAMY:
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie - NIEMIECKA EMERYTURA
> Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Premie na święta
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

KONTAKT:
534 603 100 – czynny 24h
794 935 437
731 913 716
570 718 736
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
pracujemy w dni robocze od 8 do 16

Halina

Halina

Halina