Zaopiekuj się seniorem 88l zlecenie z dobrym niemieckim

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 07.02.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Językowe Konik www.pracadlaopiekunek24.pl oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.

Firma została wyróżniona prestiżowym godłem TERAZ POLSKA w 2021 roku.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,,Pracodawca Godny Zaufania”

Firma posiada także wyjątkowy certyfikat: “Laur Eksperta”. Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy – zgłoś się do nas !!!

Czekamy właśnie na Ciebie.
Zlecenie dla opiekunki nr: 364-11

Miejsce pracy: Niemcy - Bruchhausen-Vilsen 27305
Termin wyjazdu: od 28.02.2024
Wynagrodzenie: 1900€

Ogólny opis:
Sprawdzone zastępstwo !
Opieki wymaga seniorka 88 lat. Seniorka jest inkontynentna, zmaga się z chorobami serca, nadciśnieniem, reumatyzmem oraz problemami ze wzrokiem. Porusza się za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego. Do dyspozycji opiekunki własny pokój, Internet, tv, własna łazienka.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).
- pomoc w codziennych czynnościach.
- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.
ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- chęci do pracy

ZAPEWNIAMY:
! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.

! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

Halina

Halina

Halina