ZBROJARZ-CIEŚLA

Zabrze/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0358

OBOWIĄZKI:
zbrojenie, wykonanie konstrukcji z drewna na budowie (np. kobyłki, pomosty robocze), rusztowania, szalunki.
Praca na terenie woj. śląskiego (dowóz pracowników na miejsce pracy z Zabrza).
Praca na umowę zlecenie od 8 do 10 godzin dziennie (poniedziałek-piątek 7.00-15.00, 7.00-17.00, sobota 7.00-14.00).

OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (nie jest wymagana znajomość języka polskiego).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Zbrojarz (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- wykształcenie bez znaczenia, umiejętność czytania planów, umiejętności zbrojarskie i ciesielskie, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, mile widziane prawo jazdy kat. B, minimum 1 rok stażu pracy w zawodzie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zabrze
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Adres:
Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Doradca klienta
tel: 32 277 90 14

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu