Kierownik projektu ( montaż konstrukcji stalowych)

Zabrze/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma budowlana poszukuje kierownika projektu ( montaż konstrukcji stalowych). Umowa o pracę/B2B – w zależności od preferencji. Praca w biurze (m. Zabrze).

Wymogi: - ukończenia studiów na kierunku budownictwa.
- doświadczenie na stanowisku w zakresie konstrukcji stalowych – minimum 3 lata.
- doświadczenie w branży budowlanej - minimum 5 lat.
- znajomość języka angielskiego, minimum poziom B.2.
- znajomość specjalistycznych programów typu AUTOCAD.
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
- prawo jazdy kategorii „B”.

Miłe widziane : - uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej ( bez ograniczeń)
- znajomość języka niemieckiego.

Zakres zadań :

1. Poszukiwanie kontraktów ( związanych z montażem konstr. stalowych ).
2. Spotkanie i korespondencja z klientami.
3. Negocjacja umow z dostawcami, podwykonawcami.

Obowiązkowo : 1. Przedstawić oczekiwania finansowe
2. Podać listę zrealizowanych kontraktów/projektów.
3 . Podac krótki opis tego, co wchodziło w zakres obowiązków.

Zapraszamy do kontaktu:
Tarolbud Sp. z o.o
tel: 725-100-511
CV na maila: rekrutacja@tarolbud.pl

Vladyslav

Vladyslav

Vladyslav