WULKANIZATOR

Zawiercie/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0330

OBOWIĄZKI:
Naprawa taboru samochodowego. Praca na trzy zmiany.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zawiercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH "TRANS-ZAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Okólna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Zdzisław Dziedzic
tel: 32 67 171 1

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7-14

Wymagane dokumenty:
CV
kontakt w sprawie pracy osobisty w godz. 7:00-14:00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu