TYLKO NA 1 MIESIAC OPIEKI WYMAGA SENIOR 90 LAT 1600EU

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 22.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
www.pracadlaopiekunek24.pl
Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORA nr: 1281

Miejsce pracy: Niemcy , Baden Baden 76532

Termin wyjazdu: od 15.04.2024

Wynagrodzenie: 1600 euro netto

Ogólny opis:

Do opieki Pan, lat 90 o wadze 75 kg. Senior mieszka z żoną 84 lat (nie wymaga opieki). Choruje na demencję, która postępuje, a także na Parkinsona, prostatę. Mężczyzna ma problemy z poruszaniem się – porusza się za pomocą rolatora lub wózka inwalidzkiego.
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, na miejscu jest tez mały pies.
Opiekunka ma osobny pokój z łazienką, dostęp do internetu.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie domu
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-brak nałogu papierosowego

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:

- doświadczenie w opiece
- znajomość języka na poziomie komunikatywnym
- brak nałogu papierosowego
- mile widziane referencje

ZAPEWNIAMY:

! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.

! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Premie na Święta

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 534 603 100 – czynny 24h

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

Halina

Halina

Halina