Seniorka z Bawarii poszukuje opiekunki z podstawami niemieckiego

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 21.12.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
www.pracadlaopiekunek24.pl
Od 2010 roku specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

Miejsce pracy: Niemcy, Puchheim
Termin wyjazdu: 23.01
Wynagrodzenie: 1400euro za msc.

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 83 lat, wzroście 170cm oraz wadze 60kg. Seniorka choruje demencję oraz epilepsję.Cierpi na choroby układu krążenia i jest pod kontrolą lekarza. Seniorka potrzebuje pomocy we wszystkich czynnościach związanych z ubieraniem i codzienną toaletą. Porusza się przy balkoniku al nie jest sobie w stanie sama poradzić i wymaga ciągłej asekuracji. Mieszka w dużym domu w którym opiekunka ma do dyspozycji całe piętro. Panią ma dwóch synów którzy ją odwiedzają.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu
-zakupy
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
-wspólne spędzanie czasu

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego AOK
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
tel: 534 603 100 – czynny 24h
tel: 731 913 716
tel: 570 718 736
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

Halina

Halina

Halina