Technolog Ekstruzji Folii

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog ekstruzji folii

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

* Doskonalenie procesów ekstruzji oraz opracowanie istotnych parametrów technologicznych;
* Nadzór nad procesami produkcyjnymi
* Wdrażanie nowych projektów i rozwiązań technologicznych w procesie ekstruzji;
* Nadzorowanie parametrów technologicznych we wdrażanych projektach;
* Opracowywanie oraz aktualizacja istniejących standardów dotyczących efektywnej realizacji procesu ekstruzji;
* Dobór surowców do projektów technologicznych oraz realizowanych procesów ekstruzji;
* Analizowanie problemów źródłowych oraz inicjowanie odpowiednich działań korygujących.

Wymagania:
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
* Umiejętność recepturowania i znajomość surowców do produkcji;
* Znajomość procesu ekstruzji foli
* Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (techniczne);
* Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
* Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
* Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
* Łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne myślenie.

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
* Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie;
* Przyjazną atmosferę.

Wiktoria

Wiktoria

Wiktoria