PRACOWNIK PRODUKCJI CNC

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: 311591

OBOWIĄZKI:
80% to praca w 2-3 osobowym zespole przy obróbce tarcz hamulcowych, kontroli jakości detali zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomiarów - suwmiarka i miktometr, 20% uzupełnianie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- znajomość elektronarzędzi, wykształcenie średnie/zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 660

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 887 873 108/ 32 349 71 17

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny: Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy osobiście do Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Chorzowie ul. Opolska 19 od poniedziałku do środy w godz. 7:30 - 14:00, czwartki w godz. 7:30 - 16:00, piątki w godz. 7:30 - 13:00 w celu rejestracji (wypełnienie karty klienta). Szczegóły oferty i dane do pracodawcy będą udostępnione wyłącznie osobom zarejestrowanym. Przed planowaną wizytą prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 887 873 108, 32 349 71 17), gdyż pracujemy również terenowo.