Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych we Wrocławiu

Wrocław, Psie Pole

Ogłoszenie dodane: 19.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do sprzątania we Wrocławiu.

OBOWIĄZKI: sprzątanie;

sal, pomieszczeń biurowych i socjalnych

korytarzy,

schodów

ciągów komunikacyjnych

WC

OFERUJEMY:

• umowę zlecenie | umowę o pracę

• praca, poniedziałku -piątku

• po południu 15:00-20:00

• wynagrodzenie zawsze na czas,

• wsparcie w procesie zatrudnienia ( pomoc w przygotowaniu dokumentów i ich wypełnieniu).

OCZEKUJEMY:

• dokładności wykonywaniu swoich obowiązku

• dyspozycyjności

• chęci do pracy

• oferta kierowana jest dla osób z doświadczeniem w sprzątaniu, preferowane osoby orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

• Zwrot za leki

• Do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

• Turnusy rehabilitacyjne

• Wsparcie socjalne – dodatki do wypoczynku dzieci itp.

Kontakt: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna