Pracownik porządkowy | salowa we Wrocławiu

Wrocław, Psie Pole

Ogłoszenie dodane: 19.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do sprzątania placówki szpitalnej i oddziału rehabilitacyjnego Wrocław Psie Pole

Warunki pracy:
umowa o zlecenie/ umowa o pracę
praca, pon. - pt..
Praca na 1/2 etatu w godz. 15:00-19:00 | 16:00-20:00 stałe godz. pracy
wynagrodzenie zawsze na czas,

Obowiązki:
sprzątanie wyznaczonej powierzchni,
korytarzy,
sal,
ciągi komunikacyjne,
WC

Oczekujemy:
dokładności wykonywaniu swoich obowiązków
dyspozycyjności
chęci do pracy
kierowana oferta jest do osób zdecydowanych podjąć zatrudnienie od zaraz preferowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym oferujemy pakiet socjalny tj.
• zwrot za lek
• do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem
• turnusy rehabilitacyjne

Kontakt: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-clean /
Zobacz kandydatów

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna