SPECJALISTA DS. PŁAC

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 13.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0293

OBOWIĄZKI:
Praca ta wymaga znajomosci przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomości programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomości kadr.
Zakres obowiązków:
Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej.
Zgłoszenia pracowników i członków rodzin do ZUS oraz raporty rozliczeniowe ZUS.
Naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców.
Obliczanie zobowiązań wobec ZUS, US.
Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT-11, PIT-4.
Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych.
Naliczanie i raportowanie wpłat do PPK.
Obsługa funduszu socjalnego.
Wystawianie zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu RP-7, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu na prośbę pracownika.
Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych.
Raporty i analizy płacowe na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Uprawnienia: Znajomośc programu Płatnik
- Uprawnienia: znajomość kadr
- Uprawnienia: znajomość przepisów prawa podatkowego
- Uprawnienia: znajomość przepisów prawa pracy

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: umiejętność podejmowania decyzji
- Uprawnienia: samodzielność

Wymagania inne:
- Wymagania konieczne: znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych, PPK, funduszu socjalnego, znajomość programu Comarch, Optima, Płatnik, znajomość kadr.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Adres:
Wyzwolenia 17, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Edyta Mariankowska
tel: 327652948

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich