OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mysłowicka 34, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0281

OBOWIĄZKI:
1. Praca zgodna z przepisami BHP i kodeksu pracy. 2. Współpraca z przełożonym, kadrą handlową, księgowością.
3. Zachowanie kultury osobistej.
4. Brak nałogów.
5. Dbałość o powierzone mienie i bezpieczeństwo towarów na magazynie.
6. Przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie.
7. Profesjonalne podejście do klienta.
8. Utrzymywanie porządku towarowego i ogólnego na magazynie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze dźwigu
- Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych
- Uprawnienia: doświadczenie min 1 rok

Wymagania inne:
- - umiejętność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy,
- konieczność posiadania uprawnień UDT/karta operatora dźwigów samojezdny,
- konieczność posiadania uprawnień UDT na operatora operatora dźwigów samojezdnych,
- brak przeciwskazań do pracy na stanowisku operatora dźwigu samojezdnego wyd. przez lekarza medycyny pracy,
- obsługa załadunków, rozładunków, przeładunków,
- znajomość dokumentacji magazynowej,
- realizacja zleceń magazynowych,
- wypełnianie dokumentacji magazynowej,
- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu;

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTURION WOJCIECH KUŹNIK

Adres:
BOLESŁAWA CHROBREGO 9/15, 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Kuźnik
tel: 501 459 117

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich